Rukavac Chorvatsko ubytování - apartmány Rukavac u ostrov Vis dovolená

Výběr jazyka

[+city_name+] Chorvatskoubytování Chorvatsko apartmány

Rukavac u lokace ostrov Vis

Mapa města s objekty

zde také ubytování v letoviscích: Komiža, Rukavac, Milna

Nádherný a oblíbený ostrov Vis geograficky spadá do pásu Středodalmatských ostrovů. Svou rozlohou patří spíše mezi menší Chorvatské ostrovy, ale to rozhodně neznamená, že by měl malý význam nebo poskytoval nedostatek vyžití pro své návštěvníky. Místní klima je velice příjemné a příroda vyhlášena svou nespoutanou krásou. V historii byl ostrov důležitým strategickým bodem, takže zde můžeme vnímat vliv řady kultur, které zde zanechaly i řadu památek ...

Náš systém bohužel nenašel ubytování v Chorvatsku, které by odpovídalo Vašim požadavkům


Ostrov Vis - nedotčená příroda
Pokud hledáte letní destinaci, která vám nabídne klidnou dovolenou, tak ostrov Vis je jednoznačnou volbou. Rodiny s dětmi zde nadchnou desítky pláží, které se ukrývají v nádherných zátokách. Neuděláte chybu, pokud se ubytujete v některém z desítek místních apartmánů. V naší nabídce jsou spokojenými turisty ověřené apartmány, které poskytují kvalitní služby a mají již stovky klientů. Městečko Vis je vyhlášeno svým přístavem a rybolovem, ale je i vděčnou lokalitou pro turisty. Nachází se zde skvělé restaurace, bary a je možné se zabavit desítkami vodních aktivit. Apartmány zde naleznete i přímo v centru a stanou se ideálním výchozím bodem pro objevování ostrova.
Ubytování v apartmánech je na ostrově stále oblíbenější a klienti se rádi vracejí. Vis nabízí nekončící množství příležitostí a je jako stvořen pro vaši ideální letní dovolenou.

UBYTOVANIvCHORVATSKU

Jižní Dalmácie - Split
jiné město v tomto regionu:
Kaštela
počet objektů: 6

Ubytování ve městě Kaštela

Reklama za vlasnike smještaja
Vaš objekat može biti ovdje - na najsposjećenijem katalogu smještaja...bez ikakve provizije.

Oglašavanje apartmana