Notice: Use of undefined constant MINIFY_HTML - assumed 'MINIFY_HTML' in /data/www/domeny/ubytovanivchorvatsku.cz/www/potapeni/index.php on line 113
Potápění v Chorvatsku ';

Potápění v Chorvatsku

Výběr jazyka

Chorvatsko potápěníChorvatsko apartmányPOTÁPĚNÍ v CHORVATSKU

lokace

Hloubka: m
GPS souřadnice:

Nejlepší místa na potápění v Chorvatsku na jednom místě

Pro začátečníky i zkušené milovníky potápění jsme připravili seznam oblíbených potápěčských lokalit v Chorvatsku. Jak jistě tušíte, je opravdu z čeho vybírat. A jak zjistíte, kde by se vám mohlo líbit nejvíce?

Orientovat se můžete jednoduše třeba díky naší mapě. Vyberte si lokalitu, klikněte na symbol ploutví a prozkoumejte, co vás na místě čeká – jaké zde najdete zajímavosti nebo kdo se může do této lokality vydat v závislosti na zkušenostech a dovednostech. V postranním sloupci snadno zjistíte, jaká v místě zajímavosti bývá viditelnost, do kolika metrů se můžete potopit nebo jakým způsobem se k místu dostanete. Informací se ale dozvíte mnohem více.

K vybraným lokalitám se můžete jedním kliknutím dostat i přes jejich seznam pod mapou. Pokud se chystáte do Chorvatska za potápěním poprvé nebo vás zajímají základní fakta o něm, rozhodně by vám neměla uniknout infografika v dolní části této stránky.

Příjemnou zábavu!

Lokality k potápění na Istrii

Lokality k potápění na Kvarneru

Lokality k potápění v Severní Dalmácii

Lokality k potápění ve Střední Dalmácii

Lokality k potápění v Jižní Dalmácii

Lokality k potápění v Dubrovnickém regionu

Informace k potápění v Chorvatsku

To nejdůležitější, co byste o potápění v Chorvatsku měli vědět, jsme shrnuli do přehledné infografiky. Kolik je v Chorvatsku potápěčských lokalit a kam se nesmí? Čím je potápění regulováno a na co si dát pozor? To a ještě více informací se dozvíte právě zde.

Potápění v Chorvatsku