Sumpetar Chorvatsko ubytování - apartmány Sumpetar u Omiš dovolená

Výběr jazyka

[+city_name+] Chorvatskoubytování Chorvatsko apartmány

Sumpetar u lokace Omiš

Mapa města s objekty

Sumpetar je 15km vzdálen od Splitu, 7km od Omiše a 40km od letiště Split. Na úpatí hory Mosor se nachází stará část Sumpetru, kde se pěstují olivy, fíky a dozrávají výborné hrozny pro nejlepší domácí vína. V Sumpetaru můžete strávit bezstarostnou a především příjemnou dovolenou. Je zde čisté moře, štěrkové pláže a řada příležitostí pro zábavu a aktivní dovolenou (surfování, plachtění, rafting, jízda na kajaku, ...). A co je také velmi důležité, budete blízko, ale stále dost daleko od každodenního, rychlého životního stylu a shonu velkých turistických destinací.

Apartmány Jelenko

Apartmány Jelenko
Sumpetar - Omiš
cena od 40 EUR
dostupné
A 9
A 4+1
A 2+2
A 4+1
30m 30m

Omiš – Prastaré sídlo pirátů

Jen málo měst v Chorvatsku má tak prastarou a bohatou historii jako Omiš. Toto letovisko ve střední Dalmácii datuje svůj počátek až do 7. století a pradávná historie je zde stále cítit. Omiš je přístavem s jedinečnou architekturou v centru oblasti nazývané Omišská riviéra. Tato destinace je pověstná svými nádhernými písečnými plážemi. Ty jsou ukryty v zákrutech a zákoutích, které využívali před dávnými časy jako své úkryty piráti. Omišská riviéra je také oblíbeným centrem aktivní dovolené s možností raftingu na řece Cetině, horolezectví a řadě dalších aktivit.

Ubytování Omiš

Obrovskou oblibu této destinace dokazuje i nabídka ubytování v apartmánech. Je velice široká a uspokojí všechny klienty. Uprostřed olivových hájů a stoletých vinic se nachází nádherné apartmány, které již nikdy nebudete chtít opustit. V centru města naleznete celou řadu vyhlášených restaurací a kaváren. Chorvatský Omiš je městem pulzujícím životem a chorvatským temperamentem. V noci neusíná, ale otevírá brány klubů a barů.
Obliba letoviska Omiš se zvyšuje nejen u českých turistů. Vyhlášená kvalita služeb a ubytování v prvotřídních apartmánech je pouze zlomkem toho, co tento prastarý klenot nabízí.

Pro letní dovolenou v Chorvatsku zvolíte velmi obtížně lepší destinaci, ať již cestujete s rodinnou nebo se chystáte trávit léto s přáteli.

UBYTOVANIvCHORVATSKU

Jižní Dalmácie - Split
jiné město v tomto regionu:
Brela
počet objektů: 227

Ubytování ve městě Brela

Reklama za vlasnike smještaja
Vaš objekat može biti ovdje - na najsposjećenijem katalogu smještaja...bez ikakve provizije.

Oglašavanje apartmana