Levné ubytování v apartmánech Rabac, Chorvatsko

Výběr jazyka

Rabac Chorvatskoubytování Chorvatsko apartmány

Ubytování Rabac

Mapa regionu

Mapa města s objekty

Již několik desítek let není městečko Rabac pouze rybářskou baštou. Díky své jedinečné poloze a plážím, které patří mezi ty nejnádhernější na celém Jadranském pobřeží, je každý rok navštěvováno stovkami spokojených turistů. Nádherné lesy zde ukrývají hotely a apartmány špičkové kvality. Pokud hledáte destinaci, kde je příroda v těsném souznění s moderním letoviskem, je Rabac jasnou volbou...

Mariza

Mariza
Rabac - Rabac
cena od 44 EUR
dostupné
A 2+1
A 4
A 4+1
A 4+1
100m 100m


Rabac – Nekončící pláže
V naší nabídce jsou apartmány, které z vaší dovolené v Rabaci udělají nezapomenutelný zážitek. Poskytují kvalitní ubytování a služby na velmi vysoké úrovni. Rabac je oblíbeným cílem letní dovolené pro rodiny s dětmi, ale také turisty, jejichž představou je aktivní dovolená s množstvím výletů, sportů či návštěv nočních klubů. Kolem Rabace se táhne mnoho kilometrů cyklistických stezek, které vás dovedou na další krásná místa Kvarnerské riviéry, jak je tato oblast nazývána.
Rabac i jeho okolí nabízí vše, co lze očekávat od ideální dovolené. Apartmány jsou dobrou volbou a jejich obliba narůstá každým rokem. V naší nabídce naleznete pouze osvědčené ubytování s garancí kvality a vaší spokojenosti. Letovisko Rabac ukrývá jedny z nejpříjemnějších pláží, které může Chorvatsko nabídnout.

UBYTOVANIvCHORVATSKU

Istrie
jiné město v tomto regionu:
Savudrija
počet objektů: 1

Ubytování ve městě Savudrija

Reklama za vlasnike smještaja
Vaš objekat može biti ovdje - na najsposjećenijem katalogu smještaja...bez ikakve provizije.

Oglašavanje apartmana