Levné ubytování v apartmánech Tar, Chorvatsko

Výběr jazyka

Tar Chorvatskoubytování Chorvatsko apartmány

Ubytování Tar

Mapa regionu

Mapa města s objekty

Pokud se rozhodnete navštívit Chorvatský region Istrie, tak se jistě zastavte v malebném městečku Tar. Původně rybářská osada se nachází nad ústím řeky Mirny do moře a místní ryby jsou prý jedny z nejlepších v celém Chorvatsku. Tar se nachází v blízkosti poloostrovu Lanterna, který je také využíván k rekreaci a nachází se zde stejnojmenné letovisko. Krásné pláže a jedinečná příroda vás k tomuto místo připoutají...

Náš systém bohužel nenašel ubytování v Chorvatsku, které by odpovídalo Vašim požadavkům


Tar – Malebná rybářská osada
Letovisko Tar je oblíbeno celou řadou klientů, a to nejen těmi, kteří chtějí trávit dovolenou se svou rodinou. Tato destinace a region je často vyhledáván pro možnost potápění v průzračně čisté vodě a řadě dalších extrémních sportů, které je zde možné provozovat. Vysokou oblibu si získávají místní apartmány. Mají pověst kvalitního ubytování za rozumné ceny a navíc s řadou nadstandardních služeb. V naší nabídce naleznete apartmány vyzkoušené a ověřené těmi nejnáročnějšími klienty.
Istrie je označována za nejkrásnější část Chorvatska a ubytováním v Taru či jeho okolí jistě neuděláte chybu. Využijete-li nabídky místních apartmánů, tak prožijete příjemnou letní dovolenou, na kterou budete velmi rádi vzpomínat. Nabízíme ubytování ověřené a bez nutnosti kompromisů.

UBYTOVANIvCHORVATSKU

Istrie
jiné město v tomto regionu:
Vrsar
počet objektů: 0

Ubytování ve městě Vrsar

Reklama za vlasnike smještaja
Vaš objekat može biti ovdje - na najsposjećenijem katalogu smještaja...bez ikakve provizije.

Oglašavanje apartmana