Bratuš Chorvatsko ubytování - apartmány Bratuš u Baška Voda dovolená

Výběr jazyka

[+city_name+] Chorvatskoubytování Chorvatsko apartmány

Bratuš u lokace Baška Voda

Mapa města s objekty

zde také ubytování v letoviscích: Promajna, Krvavica, Bratuš, Marušići

Vyberte si ubytování v některém z apartmánu v chorvatském letovisku Baška Voda ležícím 10 km severozápadně od Makarské a 5 km jihovýchodně od Brely. Toto nevelké letovisko je známé svými dlouhými písečnými a oblázkovými plážemi s krásnými bílými kameny působícími až nekonečným dojmem. Baška Voda je pulzujícím místem, které nikdy nespí a nabízí vyžití a zábavu po celý den a samozřejmě i noc, kdy se otevírají restaurace, bary a kluby. Krásy Chorvatska se zde spojují v jedinečný celek a vytváří místo, kde je možné trávit nezapomenutelnou letní dovolenou ...

Apartmány Vito

Apartmány Vito
Bratuš - Baška Voda
cena od 40 EUR
dostupné
A 3+1
A 5+2
A 5+2
50m 100m

Villa Bratuš

Villa Bratuš
Bratuš - Baška Voda
cena od 30 EUR
dostupné
A 2+1
A 2+2
A 4+1
A 2+1
30m 300m


Baška Voda – Symbol Makarské riviéry
Možnosti ubytování v této jedinečné lokalitě jsou opravdu rozmanité. Apartmány v naší nabídce odpovídají vysokým požadavkům na kvalitu za příznivou cenu. Baška Voda je místem, které nikdy nespí, ale i zde naleznete apartmány, jež vám poskytnou klidné ubytování pro celou rodinu.
Některé z apartmánů se nachází v těsné blízkosti sportovišť všeho druhu či přímo v rušném centru Bašky Vody, které vybízí k nočním výletům za taneční hudbou. Baška Voda je lokalita, kterou byste v Chorvatsku neměli minout – nabízí vše, co očekáváte od nádherné letní dovolené. Volba apartmánů jako ubytování v Bašce Vodě je ideální volbou a také se podílí na věhlasu a oblibě, které si tato destinace jistě zaslouží. Nabízíme vám ty nejlepší služby a informace, které se vám budou hodit při vašem pobytu.

UBYTOVANIvCHORVATSKU

Jižní Dalmácie - Split
jiné město v tomto regionu:
Drvenik
počet objektů: 73

Ubytování ve městě Drvenik

Reklama za vlasnike smještaja
Vaš objekat može biti ovdje - na najsposjećenijem katalogu smještaja...bez ikakve provizije.

Oglašavanje apartmana