O ubytování
Villa Porta Marina se nachází v letovisku Kaštela – Kaštel Gomilica, 10 m od moře a má kapacitu pro 7 osob v 1 ubytovací jednotce. Majitelé mluví: ENG, HRV.
Villa Porta Marina se nachází v Kaštel Gomilica, nedaleko pláže. Tato krásná nemovitost je zařazena do kategorie pětihvězdičkových nemovitostí a umístění vily nabízí úchvatný výhled na moře. Možnost pronájmu této krásné vily je minimálně na 7 nocí. Můžete si pronajmout pouze jako celý dům, ne po lůžkách a apartmánech.
Vila je vybavena 6 ložnicemi a 7 koupelnami, 2 kuchyněmi, 2 obývacími pokoji a pokojem v podzemním podlaží se saunou a vířivkou. Čtyři ložnice jsou vybaveny manželskými postelemi, z nichž tři mají vlastní koupelnu. Jeden pokoj je vybaven samostatnou postelí a jeden pokoj je vybaven 2 samostatnými postelemi. Toto moderní ubytování nabízí klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a bezplatná parkovací místa. Před vilou je vyhřívaný nekonečný bazén s hydromasáží, vedle zahradní terasa s grilem.
Poskytujeme také služby, které jsou za příplatek:
• doprava z letiště do Villa Porta Marina a naopak
• turistické výlety lodí na ostrovy nebo sportovní aktivity, jako windsurfing, parasailing, potápění, bungee jumping atd.
• můžeme zajistit i rozvoz jídel
