Page 1 of 1

Dotaz na Roko Spika

Posted: Wed 06 Jul, 2011 16:13
by 1vejvodka
Prosím Vás jak je to tedy s ubytováním v Bibinje u Roko Spika.Nabídka podle, které jsem odjednavala z katalogu zmizela.Máme odjíždět v srpnu a podle toho co jsem všude četla mám dost velké obavy.Již jsem zaplatila zálohu a nyní se bojím jak to tam bude vypadat,když je tu taková kritika.Děkuji.