neříkal tady někdo něco jinak????
Search found 2 matches
- Mon 07 Jun, 2010 21:59
- Forum: Překlady z/do chorvatštiny
- Topic: Prosím o překlad
- Replies: 3
- Views: 12051
Re: Prosím o překlad
neříkal tady někdo něco jinak????
- Mon 07 Jun, 2010 08:09
- Forum: Překlady z/do chorvatštiny
- Topic: Prosím o překlad
- Replies: 3
- Views: 12051
Prosím o překlad
Žao mi je zbog Vašeg otkazivanja rezervacije, ali akontacija se naplaćuje upravo iz razloga u slučaju otkazivanja rezervacije, jer taj termin ostaje prazan te smo na gubitku, te se akontacija u slučaju odustanka ne vraće.
pozdrav.
D. Govic

pozdrav.
D. Govic