Medići Chorvatsko ubytování - apartmány Medići u Omiš dovolená

Výběr jazyka

[+city_name+] Chorvatskoubytování Chorvatsko apartmány

Medići u lokace Omiš

Mapa města s objekty

Medići je turistické středisko ve střední Dalmácii, které se nachází na atraktivní Omišské riviéře, pouhých 11 km od Omiše a 36 km od kulturního a hospodářského centra Splitu. Pokud chcete uniknout z davu, hluku a zrychleného tempa života, Medići jsou ideálním místem pro klidnou rodinnou dovolenou. Nedaleko Medići se nachází vesnička Mimice, kde máte obchody, bary, restaurace, poštu a další důležitá zařízení. Pro možnost nočního života je pak nedaleko právě Omiš a jeho rušné historické centrum.

Náš systém bohužel nenašel ubytování v Chorvatsku, které by odpovídalo Vašim požadavkům

Omiš – Prastaré sídlo pirátů

Jen málo měst v Chorvatsku má tak prastarou a bohatou historii jako Omiš. Toto letovisko ve střední Dalmácii datuje svůj počátek až do 7. století a pradávná historie je zde stále cítit. Omiš je přístavem s jedinečnou architekturou v centru oblasti nazývané Omišská riviéra. Tato destinace je pověstná svými nádhernými písečnými plážemi. Ty jsou ukryty v zákrutech a zákoutích, které využívali před dávnými časy jako své úkryty piráti. Omišská riviéra je také oblíbeným centrem aktivní dovolené s možností raftingu na řece Cetině, horolezectví a řadě dalších aktivit.

Ubytování Omiš

Obrovskou oblibu této destinace dokazuje i nabídka ubytování v apartmánech. Je velice široká a uspokojí všechny klienty. Uprostřed olivových hájů a stoletých vinic se nachází nádherné apartmány, které již nikdy nebudete chtít opustit. V centru města naleznete celou řadu vyhlášených restaurací a kaváren. Chorvatský Omiš je městem pulzujícím životem a chorvatským temperamentem. V noci neusíná, ale otevírá brány klubů a barů.
Obliba letoviska Omiš se zvyšuje nejen u českých turistů. Vyhlášená kvalita služeb a ubytování v prvotřídních apartmánech je pouze zlomkem toho, co tento prastarý klenot nabízí.

Pro letní dovolenou v Chorvatsku zvolíte velmi obtížně lepší destinaci, ať již cestujete s rodinnou nebo se chystáte trávit léto s přáteli.

UBYTOVANIvCHORVATSKU

Jižní Dalmácie - Split
jiné město v tomto regionu:
ostrov Drvenik Veli
počet objektů: 218

Ubytování ve městě ostrov Drvenik Veli

Reklama za vlasnike smještaja
Vaš objekat može biti ovdje - na najsposjećenijem katalogu smještaja...bez ikakve provizije.

Oglašavanje apartmana