Více o ubytování ?
Ubytování Mušac (místo Dugi Rat-Duce) se skládá ze 2 apartmánů. Apartmány jsou vzdálené 100 metrů.
První apartmán se nachází v prvním patře domu (přízemí) a je vyzdoben rodinnou atmosférou. To se může ubytovat až 6 osob. Velký komfortní apartmán je výborným výchozím bodem pro Vaši dovolenou a prohlídku okolních měst Omiš a Split.
Z apartmánu je krásný výhled na moře ostrova Brač. Byt má 72 m2. K dispozici je také gril. Skládá se ze dvou velkých ložnic, dvou koupelen, kuchyně a balkonu.
Kuchyň je plně vybavena.
Byt je vybaven klimatizací, internetem a TV. Pro naše hosty jsou k dispozici dvě parkovací místa před domem.
Druhý apartmán se nachází ve třetím patře rodinného domu. Může ubytovat 8 osob. Byt má 87 m2. Skládá se ze tří ložnic, dvou koupelen, kuchyně a dvou balkonů.
Kuchyň je plně vybavena.
Byt je vybaven klimatizací, internetem a TV. Pro naše hosty jsou k dispozici dvě parkovací místa před domem.
Závěrečný úklid a pobytová taxa jsou zahrnuty v ceně.
V centru Dugi Rat (jen 10 minut chůze) se nachází supermarkety, kavárny, pošta, pekárna, kostel, směnárna ... 5km od Dugi Rat je Omiš a 20km od Splitu. Omiš je známý pro řeku Cetinu (rafting, zipline, jízda lodí). Na pláži najdete kavárny a slavnou restauraci Bracera, která nabízí čerstvé ryby a různé domácí pokrmy.
Pod apartmánem se nachází čerpací stanice a autobusové nádraží (autobusy jezdí každých 30 minut do Splitu a Omiše, což umožňuje rychlý přístup k cíli).
Letiště je vzdálené 40 km.
Komentáře k objektu "Apartments Mušac"