CHORVATSKO 2020 na Ubytování v Chorvatsku .cz
http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/forumcz/

dotaz k rezervaci apartmánu
http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/forumcz/viewtopic.php?f=3&t=10260
Stránka 1 z 1

Autor:  Jan Pospíšil [ stř 28 lis, 2018 20:24 ]
Předmět příspěvku:  dotaz k rezervaci apartmánu

Dobrý den,
odesílal jsem na stránkách www.ubytovanivchorvatsku.cz dotaz ohledně rezervace na apartmán - Jižní Dalmácie - Split - Omiš - Apartmány Darija, kdy na dotazníku (zjistit dostupnost a cenu) jsem odeslal dotaz, ale již měsíc jsem bez odpovědi. Na tento apartmán jsem ten samý dotaz odeslal přímo na webovou stránku majitele, ale rovněž několik týdnů bez odpovědi. Je tento inzerát aktuální? O ubytování mám zájem, ale nikdo nekomunikuje. Potvrzovací email o odeslání dotazu jsem obdržel.
Děkuji za odpověď.

Autor:  Admin [ pát 21 pro, 2018 08:23 ]
Předmět příspěvku:  Re: dotaz k rezervaci apartmánu

Jan Pospíšil píše:
Dobrý den,
odesílal jsem na stránkách http://www.ubytovanivchorvatsku.cz dotaz ohledně rezervace na apartmán - Jižní Dalmácie - Split - Omiš - Apartmány Darija, kdy na dotazníku (zjistit dostupnost a cenu) jsem odeslal dotaz, ale již měsíc jsem bez odpovědi. Na tento apartmán jsem ten samý dotaz odeslal přímo na webovou stránku majitele, ale rovněž několik týdnů bez odpovědi. Je tento inzerát aktuální? O ubytování mám zájem, ale nikdo nekomunikuje. Potvrzovací email o odeslání dotazu jsem obdržel.
Děkuji za odpověď.


Dobry den,

v pripade, ze do 5-ti dni neobdrzite odpoved od majitele dejte nam vedet odpovedi na kopii vaseho dotazu, ktery jste obdrzel do vasi schranky a my majitele kontaktujeme.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/