CHORVATSKO 2018 na Ubytování v Chorvatsku .cz
http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/forumcz/

Dejte si pozor- apartmán Ivan, Drašnice
http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/forumcz/viewtopic.php?f=3&t=10015
Stránka 1 z 1

Autor:  Janafa [ sob 15 srp, 2015 15:08 ]
Předmět příspěvku:  Dejte si pozor- apartmán Ivan, Drašnice

Chci se podělit o zkušenost s ubytováním v apartmánu Ivan v malé vesničce Drašnice u Makarske. Měli jsme domluvené ubytování v přízemí tohoto apartmánového domu a rovněž zaplacenou zálohu- 50e.
Když jsme do toho apartmánu přišli, ani jsme nechtěli zůstat. Byly zde 2 pokoje, jeden bez oken! Kuchyňské skříňky a poličky špinavé, páchly zatuchlinou. V boxu na pečivo úplně plesnivý chleba, hrůza. V koupelně také špína. Pro 4 osoby pouze jedna malá skříň, která rovněž páchla " starobou". Zkusili jsme se dohodnout s majitelkou, že se nám zde nelíbí a tedy zůstaneme jen jednu noc ( bylo 21 hod). Jenže to se jí vůbec nelíbilo, že jsme to rezervovali, že zavolá policii a pak, že tedy můžeme zůstat jednu noc ,ale zaplatit 100e. Takže za takovou "díru" 150e. Hrozné jednání. Nakonec jsme se dohodli, že zůstaneme, ale chceme slevu- 10e za den. Takže jsme platili 50e za noc. Trochu nám to pokazilo dojem z dovolené v Chorvatsku, týden předtím jsme byli ubytování v krásném apartmánu v Rogoznici. Vypadá to, že majitelé apartmánu Ivan pouze kasírují peníze a o apartmány se moc nestarají.

Autor:  Admin [ sob 15 srp, 2015 18:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dejte si pozor- apartmán Ivan, Drašnice

Dobrý den,

je nám líto Vaší jistě nepříjemné zkušenosti, v lokalitě Makarska neevidujeme v systému žádný objekt s tímto jménem, můžete nám prosím poslat informace, o který objekt se jedná, vidíme v systému objekt v lokalitě Igrane s tímto jménem, ale u něj vidíme v nabídce jen jeden apartmán se dvěma ložnicemi a balkónem s výhledem na moře, tedy se asi nejedná o tento objekt, který je v našem katalogu již 12 bezproblémových let a máme na něj jen pozitivní reference, můžete nám prosím poslat více informací na info@uvch.cz, pokud se jedná o objekt z našeho katalogu.

Děkujeme

Autor:  Janafa [ sob 15 srp, 2015 20:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dejte si pozor- apartmán Ivan, Drašnice

Je to ten apartmán Ivan v Drašnici, majitel p. Urlič. Tento "apartmán" v přízemí zřejmě běžně nenabízí, asi jen, když je vrcholná sezona a je velký zájem.

Autor:  Admin [ sob 15 srp, 2015 22:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dejte si pozor- apartmán Ivan, Drašnice

Dobrý den,

děkujeme za kontakt a ještě jednou je nám líto Vaší zkušenosti, kontaktovali jsme majitele objektu ohledně nastalé situace a budeme Vás informovat o dalším průběhu.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/