CHORVATSKO 2018 na Ubytování v Chorvatsku .cz
http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/forumcz/

Brač - Sutivan
http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/forumcz/viewtopic.php?f=10&t=8564
Stránka 1 z 1

Autor:  stana1 [ sob 05 kvě, 2012 20:19 ]
Předmět příspěvku:  Brač - Sutivan

Chystáme se do Sutivanu, apartmán Krivača - malý APP. Nemáte někdo zkušenosti? Jaké jsou tam pláže? Frekventovanost silnice apod.
Dík

Autor:  Marta Tiličková [ sob 26 kvě, 2012 18:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Brač - Sutivan

Byla jsem v Sutivanu dvakrát a bydlela jsem sice jinde, ale myslím, že i tak Vám mohu sdělit své dojmy. Sutivan nás nadchl a strávili jsme tam nejkrásnější dovolené v životě. Nejsme příznivci velkých turistických letovisek. Proto jsme přivítali, že je to menší městečko, klidné a pohodové. Nicméně byli jsme tam před sezonou a po sezoně. Byl tam klid i co se týče silničního provozu. Předpokládám, že v sezoně to bude trochu jiné. Pláže tam najdete oblázkové se sprchami. V centru jsou dva markety, pekárna, pošta a řada kaváren a restaurací. Jinak si můžete nakoupit po cestě ze Supetaru od trajektu směrem na Sutivan je Lidl :) V Sutivanu brzy ráno v přístavu seženete čerstvě ulovené ryby. V ulici k přístavu bývá pod palmami menší tržiště, kde prodávají místní olivový olej, zeleninu a ovoce. Pokud půjdete po pobřeží směrem k splitským vratům (průliv mezi Šoltou a Bračem) najdete v zálivu za Sutivanem příjemnou restauraci, před kterou se dá i koupat. Dost podniků k večernímu posezení je i na promenádě u přístavu. S apartmány, které uvádíte zkušenost nemám, ale vím, že jsou poblíž centra kousek od přístavu. Protože okolo domu vede pobřežní městská komunikace, budete to tam mít trochu rušnější, ale nemyslím, že by to bylo nějak dramatické. Na výlet doporučuji Vidovu Goru (je odtud nádherný výhled na dalmatské ostrovy), Supetar a pokud jste turista tak rozhodně výšlap na Pustinju Blacu - klášter ve vnitrozemí... tak ať se Vám tam líbí. M. T.

Autor:  bnbnbn [ ned 16 úno, 2014 22:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Brač - Sutivan

Dobrý den, chceme jet na ostrov Brač do města Sutivan. Apartmán SUTI, 10m od moře, cena ok. máte někdo zkušensti s tímto apartmánem? Díky.

Autor:  Admin [ ned 16 bře, 2014 18:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: Brač - Sutivan

Dobrý den,

objekt s tímto jménem nevidíme v našem katalogu, ale z naší bohaté nabídky pro tuto lokalitu, kterou naleznete zde: http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/brac/ si zajisté vyberete příjemné místo pro Vaši dovolenou.

Přejeme příjemnou dovolenou

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/